Neler yeni

Hoş Geldiniz İRCForumun.COM IRC Forum ve Bilgi Paylaşım Forumu..

Hemen katılın ve tüm özelliklerimize erişim sağlayın. Kayıt olduğunuzda ve giriş yaptığınızda, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap verebilir, diğer üyelere itibar puanı verebilir, kendi özel mesajlaşma sistemine sahip olabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Yeni Sunucular

Yeni Sunucu ve Paylaşımları

Yeni Mesajlar

Yeni Konu Mesajları

Yardım

Bize buradan ulaşabilirsiniz

CHP Genel Başkanı Özel, Almanya Başbakanı Olaf Scholz ile görüştü

Web Hosting, İRC Shell

Overdose

Yönetici
Süper Moderatör
Sunucu Sahibi
Katılım
27 Kas 2023
Mesajlar
161
Tepkime puanı
17
Puanları
18
Konum
İstanbul
Web sitesi
sihirlisohbet.org
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Berlin'de Almanya Sosyal Demokrat Partisi (SPD) olağan kongresine katıldı. Özel, Almanya Başbakanı Olaf Scholz ile bir araya gelerek görüşme yaptı. Özel, "lmanya Başbakanı Olaf Scholz ile Berlin'de bir araya geldik. Bizler, sosyal demokratlar olarak ülkemizin hem Almanya hem Avrupa Birliği ile daha iyi ilişkiler içinde olmasını savunuyoruz. İlişkilerimizin geliştirilmesi için çalışacağız" dedi.


CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Almanya Başbakanı Olaf Scholz ile bir araya geldi.

CHP'den yapılan açıklamaya göre, Sosyal Demokrat Partinin (SPD) olağan genel kongresine katılmak amacıyla Almanya'nın başkenti Berlin'i ziyaret eden Özel, temasları kapsamında Almanya Başbakanı Olaf Scholz ile görüştü. CHP Genel Başkanı Özel'e, CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke eşlik etti.


ÖZGÜR ÖZEL'İN PAYLAŞIMLARI​

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Özel, "Berlin'de SPD Eş Genel Başkanı, yoldaşım Lars Klingbeil'ın özel davetiyle, kardeş partimiz SPD'nin kongresine heyetimizle katılıyoruz. Siyasi akrabalarımızla bağlarımızı güçlendirmeye devam edeceğiz" dedi.

Bir sonraki paylaşımında ise Özel, "Almanya Başbakanı Olaf Scholz ile Berlin'de bir araya geldik. Bizler, sosyal demokratlar olarak ülkemizin hem Almanya hem Avrupa Birliği ile daha iyi ilişkiler içinde olmasını savunuyoruz. İlişkilerimizin geliştirilmesi için çalışacağız."


 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst