Neler yeni

Hoş Geldiniz İRCForumun.COM IRC Forum ve Bilgi Paylaşım Forumu..

Hemen katılın ve tüm özelliklerimize erişim sağlayın. Kayıt olduğunuzda ve giriş yaptığınızda, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap verebilir, diğer üyelere itibar puanı verebilir, kendi özel mesajlaşma sistemine sahip olabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Yeni Sunucular

Yeni Sunucu ve Paylaşımları

Yeni Mesajlar

Yeni Konu Mesajları

Yardım

Bize buradan ulaşabilirsiniz

Kıskançlık krizine kadın, 30 yıllık eşini yakarak öldürdü

Web Hosting, İRC Shell

Overdose

Yönetici
Süper Moderatör
Sunucu Sahibi
Katılım
27 Kas 2023
Mesajlar
161
Tepkime puanı
17
Puanları
18
Konum
İstanbul
Web sitesi
sihirlisohbet.org
Brezilya'da kıskançlık krizine giren kadın, 30 yıllık eşini balıkçı dükkanında yanıcı maddeyle ateşe vererek yaktı. Alevler içinde kalan adam kaldırıldığı hastanede 3 gün sonra hayatını kaybetti.


Brezilya'da kıskançlık krizine giren kadın, 30 yıllık eşini yakarak öldürdü.

EŞİNİ ATEŞE VERDİ​

Brezilya'nın Rio de Janeiro şehrinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Kıskançlık krizine giren kadın, 50 yaşındaki André Chapeta isimli kocasının balıkçı dükkanına gitti. Çift arasında başlayan tartışma kavgaya döndü. Öfkeden gözü dönen kadın, 30 yıllık eşinin üzerine yanıcı madde döktü. Kadın, çakmakla eşini yakarak ateşe verdi.


HASTANEDE 3 GÜN SONRA YAŞAMINI YİTİRDİ​

Alevler içinde kalan adam can havliyle dükkanın dışına kaçtı. Vücudunun yüzdee 92'si yanan adam hastanede üç gün sonra hayatını kaybetti.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst