Neler yeni

Hoş Geldiniz İRCForumun.COM IRC Forum ve Bilgi Paylaşım Forumu..

Hemen katılın ve tüm özelliklerimize erişim sağlayın. Kayıt olduğunuzda ve giriş yaptığınızda, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap verebilir, diğer üyelere itibar puanı verebilir, kendi özel mesajlaşma sistemine sahip olabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Yeni Sunucular

Yeni Sunucu ve Paylaşımları

Yeni Mesajlar

Yeni Konu Mesajları

Yardım

Bize buradan ulaşabilirsiniz

SihirliSohbet.Org Hakkında Kisa Biglilendirme !

Web Hosting, İRC Shell

Overdose

Yönetici
Süper Moderatör
Sunucu Sahibi
Katılım
27 Kas 2023
Mesajlar
161
Tepkime puanı
17
Puanları
18
Konum
İstanbul
Web sitesi
sihirlisohbet.org


Sihirli sohbet sitelerine genellikle bir web tarayıcısı aracılığıyla erişilebilir, ancak ayrıca mİRC istemcisi adı verilen bir yazılım da kullanılabilir. Bu yazılım, İRC sunucusuna bağlanarak, sohbet etmenizi ve diğer işlemleri yapmanızı sağlar. Sihirli sohbet sitelerinde, kullanıcılar genellikle bir kullanıcı adı ve bir oda (kanal) seçerek sohbete katılırlar. Oda içinde, diğer kullanıcılarla sohbet etmek için bir mesaj gönderebilir veya diğer kullanıcıların gönderdiği mesajları okuyabilirsiniz.

Sihirli sohbet sitelerinin birçok avantajı vardır. Örneğin, bu tür siteler genellikle ücretsizdir ve herhangi bir yerden erişilebilirler. Ayrıca, Sihirli sohbet siteleri, çok sayıda kullanıcıyı bir arada tutabilir ve bu kullanıcılar arasında hızlı bir şekilde iletişim kurulabilir. Sihirli sohbet sitelerinin bir diğer avantajı da, kullanıcıların kendi oda ve kullanıcı adlarını seçebilmeleri ve kendi oda ve kullanıcı adlarını değiştirebilmeleridir.Saygılarımızla İRC/d Network Yönetimi...
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst